LadyCup LadyPad LadyP

Použití

 

LadyCup – použití

Použití LadyCup

 

Vložit LadyCup

přeložit

Před každým použitím LadyCup dezinfikujte. Zavádějte LadyCup s čistými rukami a v klidu. Pro usnadnění zavedení můžete LadyCup navlhčit vodou nebo použít lubrikační gel na vodní bázi. LadyCup dvakrát podélně přeložte a zasuňte. Při správném zasunutí se LadyCup plně rozvine.

vložit

Pro zjištění správného umístění můžete zkusit pootočit LadyCup za spodní část. Správně zavedený LadyCup se neprotáčí a zůstává i pomocí Vašich poševních svalů ve stejné poloze. Umístění LadyCup je nízko ve pochvě. Ve správné pozici je LadyCup umístěn tak, že neprotéká a nevzniká pocit jeho vnímání v těle.

používat

LadyCup zadrží 15,5–21,2/26–34,3 ml menstruační krve. Svým designem je ideální menstruační pomůckou pro všechny druhy sportu, cestování nebo běžné denní používání. LadyCup můžete bezpečně používat i přes noc. Váš LadyCup můžete používat až 12 hodin denně bez vyjmutí. Design držátka se speciálním zdrsněním povrchu umožnuje snadnější vyjmutí. Síla použitého silikonu je zvolena pro optimální pružnost.

vyjmout, vyprázdnit, umýt

V závislosti na síle menstruace vyprazdňujte LadyCup přibližně 2–5 denně. Po vyprázdnění je možné pouhé omytí vodou. LadyCup můžete také vyvařit nebo sterilizovat ve sterilizačním roztoku. Vaše volba údržby zavisí na Vašich momentálních možnostech.

Při manipulaci s LadyCup dbejte prosím na důkladnou čistotu rukou! Dezinfikujte LadyCup před prvním použitím. LadyCup můžete vyvařit (cca 5 min.) nebo sterilizovat pomocí sterilizačního roztoku vytvořeného ze sterilizačních tablet. Z důvodu snadnějšího zavedení doporučujeme zvláště mladým dívkám / ženám (velikost S(mall)) použití lubrikačního gelu na vodní bázi. Ideální poloha pro zavedení / vyjmutí LadyCup je v sedě / ve stoje. Před zavedením nejdříve přeložte LadyCup dvakrát podélně. Takto přeložený LadyCup zasuňte do pochvy. Při prvních zavedeních je velmi důležité Vaše celkové uvolnění. Vyzkoušejte si proto zavedení / vyjmutí LadyCup mimo období menstruace. Tak nejlépe naleznete „svoji“ nejvhodnější pozici pro zavedení / vyjmutí LadyCup. Po určitém čase bude pro Vás tato činnost běžná a nebude Vám činnit žádné větší problémy. Zavedení / vyjmutí LadyCup není složitější než zavedení / vyjmutí běžného tamponu.

LadyCup vyprazdňujte v závislosti na síle menstruace přibližně 2–5× denně.

Před prvním použitím si důkladně přečtěte: přiložený návod

V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte nebo se přímo poraďte se svým gynekologickým lékařem.

LadyCup Vám nabízí rychlou odbornou pomoc. Kontaktní e-mail: info@ladyteen.eu

Použitý materiál – silikon, nevyvolává žádné známé alergie. Používáním LadyCup snižujete riziko bakteriálního onemocnění a zabraňujete vzniku syndromu toxického šoku (TSS), který hrozí např. při používání tamponů.

LadyCup je vhodný i pro ženy, které trpí na ekzémy nebo různé kožní alergie, tampony nebo latexový materiál. LadyCup na základě silikonového materiálu, který je absolutně neutrální udržuje přirozené zdravé vaginální prostředí a nevysušuje sliznici.

LadyP – použití

Jak se používá?

Nic se nemusíte složitě učit! Používání je velmi přirozené! Pokud ale chcete být připravena, vyzkoušejte si používání třeba doma ve sprše. Najděte si Vaší nejvhodnější pozici. Po druhé bude použití ještě jednodušší.

Doporučené držení

Uchopte LadyP prsty za přední a zadní stranu, přiložte k tělu aby plně přilnulo po celém obvodu, zvláště pak v zadní a boční části. Netlačte ale velkým tlakem na jedno místo aby nevznikla na jiném místě netěsnost.

Doporučená údržba

Doporučená údržba je jednoduchá! Omytí nebo opláchnutí vodou je dostačující. LadyP však nepoškodíte ani vyvařováním případně sterilizací! Uvědomte si, že moč je při čůrání sterilní!

Omýt nebo opláchnout Nechat uschnout nebo utřít Uložit do pouzdra

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat! Kontaktní e-mail: info@ladyteen.eu

LadyPad – použití

Použití

Vložku LadyPad přiložte potištěnou stranou na kalhotky. Ohněte křidélka a zapněte patentky. Nesprávné umístění může vést k nižšímu pohodlí a nižší účinnosti vložky LadyPad. Upozorňujeme, že vnitřní vkládací vložky nejsou určeny k nošení bez vnějšího pouzdra. Vnitřní vložku vložte do pouzdra. Vložky LadyPad jsou dobrou volbou i v případě inkontinence.

Důvěra v textil. Testováno na škodlivé látky (podle normy Oeko-Tex Standard 100).

Údržba

Vložky LadyPad lze prát v pračce i v ruce a sušit v sušičce. Před použitím svou novou vložku LadyPad jednou vyperte. Vložka vám vydrží 3–5 let při dodržování pokynů k údržbě. Zapínací sáček na praní vložek LadyPad.