LadyCup LadyPad LadyP

Péče a údržba

 

LadyCup – péče a údržba

Zcela hladký vnější i vnitřní povrch menstruačního kalíšku LadyCup umožňuje nejlepší možnou údržbu. LadyCup nemá na povrchu žádné měřicí značky nebo jiné symboly.

Pro zachování stejné barvy uchovávejte LadyCup v bavlněném textilním sáčku. Minimalizací UV záření bude Váš LadyCup stále stejný. Neukládejte LadyCup v neprodyšné obaly! Pro vlastní čištění je vhodné vyvařování nebo sterilizování ve sterilizačním roztoku. Tuto péči o LadyCup doporučujeme zvláště při ukončení Vašeho menstruačního období. Samozřejmě vyvařování nebo sterilizování LadyCup je možné i v jeho průběhu.

Během menstruace doporučujeme základní údržbu omytím vodou nebo použitím neparfemovaného mýdla na přírodní bázi. Včasné omytí před zasycháním menstruační krve usnadní Vaši údržbu. Pokud není možné omytí vodou, použijte pro základní očištění papír. V případě nejasností nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

LadyP – péče a údržba

Doporučená údržba je jednoduchá! Omytí nebo opláchnutí vodou. LadyP nepoškodíte ani vyvařováním případně sterilizací! Uvědomte si, že moč je při čůrání sterilní!

LadyPad – péče a údržba

Vložky LadyPad lze prát v pračce i v ruce a sušit v sušičce. Před použitím svou novou vložku LadyPad jednou vyperte. Vložka vám vydrží 3–5 let při dodržování pokynů k údržbě. Zapínací sáček na praní vložek LadyPad.