LadyCup LadyPad LadyP

Blog

Jako letní akci máme pro Vás připravenou slevu 10 % na celý nákup v našem e-shopu. Sleva neplatí pouze pro kolekci DayNight

Kód pro slevu: save10

Návod jak vložit slevu: https://www.youtube.com/watch?v=wDU0cnS4rOM

 

 

Kalíšek LadyCup bude vždy diskrétní pomocník při Vašich dnech. Můžete být na plese, u vody, na kole a budete mít jistotu, že nikdo nebude nic vědět. Spolehlivost dokazuje i fakt, že více žen a dívek přešlo od vložek a tamponů ke kalíšku.

S menstruačním kalíškem LadyCup jakékoliv barvy, budete mít jistotu nejen v menstruačním období, ale i mimo něj. Při koupání v řekách, rybnících nebo jezerech, kde voda není úplně čistá, zabrání kalíšek vniknutí vody a s ní i bakteriím. To vložka nebo tampon neumí.

Pokud chcete ušetřit nemalé částky za menstruační vložky a zároveň šetřit naše lesy tak používejte menstruační kalíšek LadyCup.

LadyP není ještě všem ženám známá, ale nebude dlouho trvat a bude v každém vybavení moderní ženy. Přednosti této pomůcky se uplatní hlavně při sportu (lyžování, horské túry, cyklistika), ale i při procházkách v místech, kde toalety nejsou běžně dostupné. A ne každá toaleta musí odpovídat našim potřebám.

Vložky a tampony ještě zdaleka nekončí, ale menstruační kalíšek je dohání svižným tempem. Má velikou oblibu, a kdo ho jednou použil, ten se k němu vrací.

Vložky i tampony jsou stále oblíbenou hygienickou pomůckou, ale menstruační kalíšek získává stále větší zájem žen a dívek. Je hodně žen, které ho ještě neznají, ale informace se šíří velkou rychlostí a předávané zkušenosti zvyšují jeho oblibu. I Vy máte možnost rozšířit davy spokojených zákaznic a vyzkoušet si menstruační kalíšek.